Duże ramki

Zawsze mi się wydawało, że grafiki w dużych formatach pasują jedynie do sporej przestrzeni. A przecież każdy z nas pamięta albo widział ciasny pokój nastolatka wyklejony plakatami. I ten fakt mnie przekonuje, że pasują do każdego wnętrza :) Bo nie o wymiary i proporcje tu zazwyczaj chodzi tylko o zawartość. 


Nie bardzo wiem co teraz nastolatki wieszają na ścianach. Wiem jednak, że duże grafiki i zdjęcia dzisiaj są doceniane nie tylko przez nie. Głównie dzięki swojej prostocie jak również przez to, że wybór wzorów i motywów użytych do druku jest wręcz nieograniczony. Jest to więc idealny pomysł dla tych, którzy lubią co jakiś czas coś u siebie zmienić. 


Nie trzeba od razu przestawiać mebli. Wystarczy wymienić zawartość ram. Zainteresowanie piegowatymi twarzami wynika z faktu, że moja młodsza córka od zawsze chciała mieć piegi :) A niestety nie ma. Pragnienie tym dziwniejsze, że chyba niewielu mających piegi jest z tego zadowolonych. Ale tak to zazwyczaj w życiu bywa.


Mnie praca z programem graficznym uspokaja i daje mi dużo przyjemności więc od czasu do czasu coś tam sobie wykombinuję lub nawet stworzę całkiem samodzielnie. Tę z ramki znajdziecie TUTAJ. Przez jakiś czas jest do waszej dyspozycji. Zachęcam również do przejrzenia NOWOŚCI. Pojawiło się kilka nowych propozycji :). Szary kosz o nietypowym kształcie i koc w gwiazdy też z oferty mojego sklepu.11 komentarzy :

 1. It looks great.i love your big poster

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jakiegoś czasu poszukuję jakiś fajnych plakatów, nie mam możliwości wydrukowania dobrej jakości, czy byłaby możliwość kupienia u Ciebie jakiś plakatów? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ramy od każdą postacią i zgadzam się z Toba w 100%:-) Ściskam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lubię duże ramy, mają charakter, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak już ceny mieszkań deweloperskich będą bardziej w zasięgu mojej ręki ( czy raczej portfela ) to wrócę do Twoich aranżacji i wskazówek bo mają ten swój styl który bardzo mi odpowiada :)

  OdpowiedzUsuń

Witam i cieszę się z wizyty.

kokonhome © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka